"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

13 Reasons Why: Beyond the Reasons tartışma forumu

yeni konu aç Belgeselin Amacı

13RW çoğumuzun sevdiği başarılı bir yapımdı. Sizce neden böyle bir belgesel yapımına ihtiyaç duyulmuş olabilir?

Muhtemelen çok sevildiği ve tutulduğu içindir.

dizinin asıl vermek istediği mesaj birde yapımcılar tarafından gösterilsin diye olabilir. çünkü bu mesaj bazen yerine ulaşmıyor ve intihar vakaları oluyor.

aynn bu dizi yüzünden çok kişi intihar etti

bence aileler bilinçlensin ve rastgele bir show dan çok daha fazlası olduğunu insanların yardıma ihtiyacı olduğunda yardım alabilmelerini sağlamak ya da bunu düşündüklerinden emin olmak içindi

o değilde 2. sezon gelmezse kafayı yerim çünkü çoğu hikaye yarım

normalde her yabancı dizi sezon ya da bölüm bitirdiğinde böyle röportajlar yapıyor.
ama tabi ki amacı diziyi doğru yansıtmak. çünkü bu diziden sonra intiharların azalması ve insanların yardım almayı denemeleri gerekirken tam tersine buna benzer intiharlarda bir artış oldu. bu da toplumun dizide verilmek istenen mesajı doğru alamamasından kaynaklanıyor. dizi intihar edin demiyor yardım alın diyor aslında. bunu açıklığa kavuşturmuşlar

Ben milletin bütün Kızılderililere Ağustos doyurucu 15. dilemek istiyorum. Yılın zaman vatansever olmak ve cumhuriyetimizin köklerine yansıtmak için var. Kan Bağımsızlığımızı kazanmak için dökülen ve ben orada olmamıştı hemfikir ve irade eminim. Tanrı Hindistan korusun.
ziyaret ediniz
<a href="http://www.dooiitt.com/independence-day-quotes-status-wishes/ ">Wishes Bağımsızlık Günü </a>

Nasıl 15 Ağustosu kutlamak planlıyorsunuz? Kendi ulusal bayrağı yapma için trivia test itibaren bu gün son derece özel yapmak için sayısız yolu vardır .... Hindistan Bağımsızlık Günü olan 15 Ağustos kutlamak ve neşeli yapması için bir fırsattır. Hindistan'da her ülke, özel etkinlikler ve festivaller vardır. ziyaret edin
<a href="http://www.dooiitt.com/independence-day-2017-images/ "> Bağımsızlık Günü 2017 </a>

doodit?

konuya abone kullanıcılar 9